Maj 2021r.
P W Ś C P S N
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kontakt

PRIME CAR MANAGEMENT S.A.
ul. Polanki 4
80 - 308 Gdańsk
T: (+48) 58 340 44 00

Centrum Techniczne
T: (+48) 58 340 44 01

Newsletter
Jeśli chcą Państwo otrzymywać aktualnosci o działalności Prime Car Management a także najnowsze raporty proszę podać adres email poniżej.
zapisz wypisz

Kluczowe kierownictwo

Zarząd Masterlease:

   

Tomasz Jabłoński
Prezes Zarządu spółek z Grupy Masterlease.

Tomasz Jabłoński jest Prezesem Zarządu od grudnia 2019 roku. Od 2012 roku związany z PKO Bankiem Polskim, najpierw na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży, a następnie Dyrektora Regionu Bankowości Detalicznej. Wcześniej pracował na stanowiskach menedżerskich w Credit Agricole, Polbank EFG i Banku BPH. Menedżer specjalizujący się w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedażowymi, rozwojem sieci sprzedaży, procesami jakości obsługi klienta.  

Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, obecnie w trakcie studiów MBA. Uczestnik cyklów szkoleń menedżerskich m.in. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, budowania efektywnych zespołów, zarządzania zmianą w organizacji oraz wdrażania standardów obsługi klienta.

Tomasz Kulesza

Tomasz Kulesza
Wiceprezes Zarządu spółek z Grupy Masterlease.

Tomasz Kulesza jest wiceprezesem od października  2019. W czerwcu został powołany na członka zarządu Grupy Masterlease. Z branżą CFM związany jest od 2002 roku. Swoje doświadczenie zdobywał budując jedną z pierwszych firm wynajmu długoterminowego na polskim rynku - Debis Car Fleet Management (późniejszy Daimler Fleet Management) oraz pracując w Masterlease. Od 2007 roku związany z grupami bankowymi m.in. z Grupą Santander, a od marca 2010 roku w strukturach Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. W PKO Leasing  zarządza Departamentem Sprzedaży. Był odpowiedzialny za połączenie spółek Raiffeisen Leasing oraz PKO Leasing w obszarze biznesowym.  
 
Ukończył Szkołę Wyższą im. Bogdana Jańskiego, studia na kierunku Marketing i Zarządzanie – specjalizacja zarządzanie organizacjami.

 


 

Podział zadań i odpowiedzialności Członków Zarządu Grupy Masterlease:

Prezes Zarządu - Tomasz Jabłoński kieruje pracami Zarządu, przy czym szczególne uprawnienia Prezesa Zarządu w tym zakresie określa regulamin Zarządu. Prezes Zarządu zwołuje posiedzenia Zarządu i im przewodniczy. Prezes Zarządu może także upoważnić innych członków Zarządu do zwoływania i przewodniczenia posiedzeniom Zarządu. Prezes Jabłoński sprawuje też bezpośrednie zwierzchnictwo nad Działami Administracji, Centrum Technicznym, Działów Controlingu i Księgowości, Działu Monitoringu Umów, Centrum Optymalizacji Procesów, Działu Systemów Teleinformatycznych, Ubezpieczeń i Oceny kredytowej klientów.

Wiceprezes Zarządu – Tomasz Kulesza jest odpowiedzialny za obszar integracji spółek z Grupy Masterlease oraz PKO Leasing. Kieruje pracami Działów Handlowych (Pionu Sieci Sprzedaży, oraz Pionu Sprzedaży Korporacyjnej), Remarketingu, Działu Rozwoju i Działu Marketingu. Na bieżąco koordynuje współpracę pomiędzy tymi działami w celu uzyskiwania przez Spółkę zoptymalizowanych wyników handlowych i operacyjnych.